Неділя, 17.12.2017
Логопедична новинка

ВАЖЛИВЕ ДЛЯ УСІХ
ВЧИТЕЛЬ-НОВАТОР
Меню
Популярні файли
Атестація
АЛАЛІЯ Заняття
АЛАЛІЯ Частина 1
АЛАЛІЯ Частина 2
ЛогоКуб
Дрібна моторика
Кубум
Звук. Алалія.
Слово-фраза.Алалія
Скільки нас тут?
Всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
За весь період
Лічильник
Головна » 2012 » Квітень » 30 » Стіл замовлень
03:20
Стіл замовлень

Що кому потрібно?

Пишіть в коментарях чи в міні-чаті  свої пропозиції щодо матеріалу на сайті.

 

Прикріплення: Малюнок 1
Переглядів: 8933 | Додав: chulachka | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 1171 2 3 »
avatar
119
потрібен матеріал для виправлення складової структури мови
avatar
0
120
Гугл знає все )))  наберіть в пошуку "програма Рібцун" і відразу перший файл можна викачати.
avatar
121
Доброго вечора. Я працюю логопедом у садочку на групі з порушенням опорно рухового апарату. Підскажіть які програми Ю. Рібцун треба скачати і де це можна зробити. Дякую.
avatar
122
Добрий вечір. Я вихователь починаю працювати в гуртку по розвитку мовлення і буду проводити логопедичну роботу, тому що садок маленький і логопеда немає, а дітей з вадами мовлення багато. Допоможіть як налаштувати роботу, розробити план роботи. Дякую.
avatar
0
123
На нашому сайті є також цей файл тут: http://logopedija.at.ua/load/logoritmika/62
avatar
0
124
Мелодію можна завантажити тут: http://nsportal.ru/audio....ovoy-tn
Або скористайтеся іншими лінками в пошуку Гугл.
avatar
125
Доброго вечора де можна зкачати музику для співів  голосних звуків...
avatar
0
126
Доброго вечора! Що саме Вас цікавить по ЗНМ І рівня? На якому етапі? Я працюю за методикою Тамари Новікової. Більше є тут: https://www.babyblog.ru/user/Lisenok-Belk/3135425
avatar
127
Доброго вечора, Люба!Дякую за корисний матеріал на сайті. Я працюю із дітьми із ЗПР, чи маєте матеріал для дітей із ЗНМ І рівня.
avatar
128
Доброго вечора! Я вам дуже вдячна за створення логопедичного сайту. Нехай вам Бог допомагає! Я перший раз вийшла на роботу  в дит садок. порадьте будь ласка якими матералами дидак. краще користуватись. і якщо можна , мені терміново потрібний перспективний план роботи на сташу і середню групу. Допоможіть будь ласка!!!!!!!!!!!!
avatar
129
Доброго дня.У кого є матеріали по корекціі складової структури слова, конспекти занять для дітей з ЗНМ I рівня?
avatar
130
Доброго дня Люба  будь ласка якщо у вас є заняття для дитини 3.5.років  з діагноз ЗПМР та розлад поведінки гіперактивний .Словниковий запас обмежений 10 слів ..лепет повних слів немає .Підкажіть з чого краще почати заняття.Дякую.
avatar
131
Дуже дякую. Хлопчик дійсно не прижимав бокові краї язичка до верх.корінних зубів.)
avatar
0
132
Можливо там щоковий сигматизм і повітря проходить крізь щоки. Бокові краї язика не піднімаються при вимові, тому чути "глухість".
avatar
133
Доброго дня. Допоможіть будь ласка порадою.При постановці звука С свист звучить дещо глухо.Кінчик язика тримає притиснутим до нижніх зубів,дує на язичок(завдання виконували з механічною допомогою),але свист получається не нормативний для звучання правильної вимови звука С.Можливо дитина якость не правильно дує на язичок? Нажимала зондом для звука С на язичок сильніше,слабше? Як можна досягти чистого звучання? Буду вдячна всим,хто відповість.
avatar
134
Доброго вечора усім  колегам. Допоможіть будь ласка, скиньте на почту річний перспективний план корекційно-відновлювальної роботи для  молодшої гр. ЗНМ І-ІІ р. та план індивідуальної роботи на дитину. 
nicka.nikonova@yandex.ru
БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА.
avatar
0
135
avatar
0
136
Презентацію перезавантажено! Користуйтеся!
avatar
137
Допоможіть, поверніть,  будьте ласкаві, презентацію "веселй язичок"
avatar
138
Вітаю. Дуже потрібен матеріал (статті, презентації) з використання мнемотехніки. Дякую
avatar
0
139
Усі заняття є на сайті.
avatar
0
140
На нашому сайті усі заняття толкові.
avatar
0
141
Вибачте, але ще таких планів ми не писали...По-перше, сигматизми бувають різні і  різних звуків. По-друге, будь-які сигматизми це є фонетичні порушення. Складаєте план  для дітей із ФПМ.
avatar
142
добрий день)
Мені потрібен тематичний річний план по сигматизмах)
avatar
143
Доброго дня Люба вітаю вас з професійним святом бажаю вам творчого натхнення карєрного росту всього самого найкращого хороших діток,ізвичайно ЗДОРОВЯ.
avatar
144
Доброго дня зі святом вас .Заняття мені потрібні  які маєте будь ласка вишліть .Дякую
avatar
145
добрий день.потрібне заняття для старшої групи....толкове і на будь яку тему
avatar
0
146
Дякую Вам за щирі слова! Семінари, лекції проводжу на обласному рівні при інституті післядипломної освіти. На більше - часу не вистачає! Завжди рада допомогти! Пишіть або дзвоніть у вихідні дні 0679684316.
avatar
147
Дуже гарно дякую за поради скористаюся обовязково ними .Скажіть будь ласка а ви не проводите семінари .Дуже приємно з вами спілкуватис. Обовязково напишу коли вивчимо ррр
avatar
0
148
І ще...зверніть увагу на дихання!!! Дихаємо діафрагмою. Деколи проводимо гру "сварка". Прошу дитину  посваритися на мене але вимовляти тільки звук "Д" звідкритим ротом. Чим голосніше і настирливіше дитина "свариться" тим більше напружує м'язи живота.
avatar
0
149
Я думаю, що Ви все робите добре! Просто ще потрібно часу. Адже у всіх дітей по-різному ставляться звуки. Тим більше що у дитини поліморфна дислалія. Я ще маю один "козир" : робимо вправу "грибок" і дуємо на "грибок". Тобто язик відриваємо звуком "С" або "Т". Але треба слідкувати щоб язик не відірвався швидше аніж ви вимовите звук. Рот при цьому має бути відкритий. Зафіксуйте положення рота і пробуйте дути на "грибочок". Тоді "тремтіння" появляється мимовільно і дитина вперше чує вібрацію свого язика. Закріплю "р" в цій вправі а потім поступово забираємо з рота "грибочок" і відтворюємо "р" самостійно.
avatar
150
працюю зі шпателем тоді звук виходить але на пару хвилин язик стає млявий закриває шпатель
і знову все починаємо с початку
avatar
0
151
А із шпателем чи інструментом получається?
avatar
152
Добрий вечір  виконує  артикуляційні вправи Коник, Чашка,Дятел . Моторчик не дуже .не може (пердіти) язиком важко
інші вправи робили виконує добре .Працювали над звуками С,Ш,Л.поставили но Р щось дуже важко йде Д
Підкажіть що робити дякую
avatar
153
Добрый день!Работаю в учебно-воспитательном комплексе.При школе создан коррекционный класс,где учатся детей с задержкой психического развития.Нужна программа для детей 4-го коррекционного класса.Заранее благодарна.
avatar
0
154
Напишіть де Ви працюєте. Все залежить в якій школі вчаться із яким діагнозом у вас діти.
avatar
155
Добрый день!Подскажите,пожалуйста,где найти план работы учителя-логопеда на логопункте с детьми четвертого корекционного класса?
avatar
0
156
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, як дитина виконує артикуляційні вправи? Можливо там потрібний масаж? Як довго Ви займаєтеся над постановкою звука Р ? Діагноз?
avatar
157
доброго дня Люба підкажіть будь ласка займаюся з дитиною 6 років займаємось вже досить давно не можу поставити р в дитини язик млявий слабкий  дякую
avatar
0
158
Логопед працює із дітьми, яким уже виповнилося 3 роки. Адже до трьох років формується мовлення.
avatar
159
Подiлiться,будь-ласка, напрацюваннями роботи з дитиною з ринолалiэю. Дитинi 2,5 р. пicля операцii
avatar
0
160
Шановні колеги логопеди! Діагноз "аутизм" ставить лікар!!! Ваше завдання обстежити мовлення аутика так як у будь-якої дитини із ЗНМ. І ваш логопедичний висновок повинен бути таким: "ЗНМ І рівня на фоні аутизму" - якщо у картці про здоров'я є цей діагноз. Отже, картки обстеження одинакові для усіх дітей!
avatar
161
Доброго дня. Мені потріна індивідуальна картка обстеження дитини з аутизмом.Чи взагалі є таке. Дякую
avatar
0
162
Напишіть коментарі під тими файлами, які не відкриваються. Я обов'язково перезавантажу їх!
avatar
163
Здравствуйте! у мене теєж не вийшло скачати пару ігр sad .Про колдобка ,і фразовий крнструктор...чшмусь 2 файли вийшло=і всі не відкриваються....пише чи помилка ,чи щось інше...
avatar
0
164
Вишлю вам  зразок ведення щоденника на пошту.
avatar
165
дякую, дуже цікаві матеріали. Я проходжу логопедичну практику, потрібно- заповнення  4 мовних карток, щоденник про проходження практики,
avatar
166
Доброго дня!
Мене цікавить книга Малярчук "Обстеження мовлення у дітей". Де її можна придбати аба можливо роздрукувати з інтернету?
avatar
167
Сайт справжня знахідка, спасибі за цікаві ідеї))) smile
1-49 50-98 99-117
avatar
ДІТИ - КВІТИ
ПОШУК ПО САЙТУ
Пошук за тегами
вікторина продам гра конспект уроку фонематичні процеси ІКТ вправи Автоматизація звука Р чистомовки автоматизація звука диференціація логіка автоматизація сайт увага мислення конспект звук р диференціація звуків кольори дрібна моторика рук логопедична вікторина логопедичне лото фігури відео-гра класифікація звуків ЗНМ дизартрія дисграфія читання сенсорика словник лексика антоніми заняття звук логопедичний кабінет лото Методичка Звіт мовлення автоматизація звуків звук л План обстеження мовлення презентація-гра звук с Річний план роботи скоромовки звук ж дихання посібник алгоритм логопедичний зошит звук з семінар книги книга інклюзивне навчання ігри ФФНМ зошит Малюнки логопедія профілі новікова зв'язне мовлення звук ц презентація картинний матеріал буклет психогімнастика ЗАЇКАННЯ мовленнєва картка дидактична гра дислалія індивідуальний план роботи алалія відео Пам'ять дрібна моторика уява зорове сприймання звук ч логоритміка ринолалія діагностика Індивідуальні пальчикова гімнастика фонематичний слух голосні звуки сценарій сонорні звуки звук ш іграшки конспект заняття артикуляційна гімнастика батькам свистячі звуки шиплячі звуки
Розкажи друзям про наш сайт...
ОГОЛОШЕННЯ
ВАКАНСІЇ
Спілкуємося
Дякуємо вам!
 • Любов/chulachka
 • надія кульчицька/настя
 • Юлия Кошалковська/Юлия_11_88
 • Ирина Демьянчук/Ирина
 • Рита Ступка/Марго
 • валентина павлюк/valia
 • Олеся/olesya
 • ольга/vadysan
 • /Julia_Potapenko
 • Ірина Поліщук/Marry
 • Алла Мозгова/АЛЛОЧКА
 • Снежана Григорьева/СнеГ
 • Наталя/Natalia
 • Ангелина евдакова/Angeli
 • Юлія Отришко/Juliya
 • Ирина/olshim
 • Инна/anirambe
 • Юлия Горда/yug
 • /Ler
 • Маряна/shmasya
 • Леся/КЛЯ
 • Наталья Федотова/logo
 • Аліна Луценко/alina
 • Валентина Галич/valentina
 • Наталия Съедина/Наті
 • Тетяна Милосердова/Скорпіон-Тетяна
 • Наталія Ткачишин/NaTka
 • Альонка/sko
 • юля козлова/про
 • Наталья Владимировна погоріла/nata
 • Катерина Міхєєнко/katjazzz
 • Інна/vbhjckfdf
 • Олена/Ленчик
 • Andriy Poshyvak/dusik
 • Олена Шадура/kostima
 • Альона Шадура/kostimka2616
 • леся Чаплінська/Lisa
 • Ксенія/Ксенія
 • Наталья/Муха
 • Ольга Минайлюк/Ольга
 • Юлія Демченко/jula2222
 • Марина Касінова/Маріне
 • /Iriska
 • Татьяна Кузнецова/nezabudka12345
 • Светлана Егорова/Светлана
 • Галина Воробець/бджілка
 • Людмила Назаренко/Ljuda
 • /Гармонія
 • Орися Коропатніцька/логопед
 • Лілія Гарбар/Лілька
 • /viki
 • Лілія Подлісецька/maks110410
 • /nadja
 • Олена Динь/Hellen
 • Іра Ферт/ІРУХА
 • Катерина Глинська/Яшма
 • Надежда Захарова/DANIN
 • Elena kuzmenko/anell
 • Валентина Дольська/Lapka
 • Кристина Кузьменко/Кристина19
 • Елена/bulitsh
 • galina/kanoe
 • Saint Nicholas Day 2012 Батючок/zxcvvbbn
 • Виктория Макогон/Виктория2920
 • Ольга Васильевна Меденец/medenets_o
 • Світлана Домнюк/Sveta4061
 • Алёна Хоптова/alena1891
 • ЛІЧИЛЬНИК
  Сьогодні зареєстровано користувачів: 3
  Вчора зареєстровано користувачів:
  Всього зареєстровано користувачів 12033
  ОДНОКЛАСНИКИ
  ФЕЙСБУК
  НАШІ ДРУЗІ
  НАШІ ДРУЗІ
  РЕКОМЕНДУЄМО САЙТ
  РЕКОМЕНДУЄМО САЙТ
  РЕКОМЕНДУЄМО САЙТ
  РЕКОМЕНДУЄМО САЙТ
  КАТАЛОГ САЙТІВ
  Каталог сайтів
  Copyright MyCorp © 2017
  Сайт створено у системі uCoz