Середа, 18.10.2017
Логопедична новинка

ВАЖЛИВЕ ДЛЯ УСІХ
ВЧИТЕЛЬ-НОВАТОР
Меню
Популярні файли
Атестація
АЛАЛІЯ Заняття
АЛАЛІЯ Частина 1
АЛАЛІЯ Частина 2
ЛогоКуб
Дрібна моторика
Кубум
Звук. Алалія.
Слово-фраза.Алалія
Скільки нас тут?
Всього: 6
Гостей: 4
Користувачів: 2
marianka, benani1973
За весь період
Лічильник
Головна » 2012 » Квітень » 30 » Стіл замовлень
03:20
Стіл замовлень

Що кому потрібно?

Пишіть в коментарях чи в міні-чаті  свої пропозиції щодо матеріалу на сайті.

 

Прикріплення: Малюнок 1
Переглядів: 8585 | Додав: chulachka | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 1161 2 3 »
avatar
0
118
Гугл знає все )))  наберіть в пошуку "програма Рібцун" і відразу перший файл можна викачати.
avatar
119
Доброго вечора. Я працюю логопедом у садочку на групі з порушенням опорно рухового апарату. Підскажіть які програми Ю. Рібцун треба скачати і де це можна зробити. Дякую.
avatar
120
Добрий вечір. Я вихователь починаю працювати в гуртку по розвитку мовлення і буду проводити логопедичну роботу, тому що садок маленький і логопеда немає, а дітей з вадами мовлення багато. Допоможіть як налаштувати роботу, розробити план роботи. Дякую.
avatar
0
121
На нашому сайті є також цей файл тут: http://logopedija.at.ua/load/logoritmika/62
avatar
0
122
Мелодію можна завантажити тут: http://nsportal.ru/audio....ovoy-tn
Або скористайтеся іншими лінками в пошуку Гугл.
avatar
123
Доброго вечора де можна зкачати музику для співів  голосних звуків...
avatar
0
124
Доброго вечора! Що саме Вас цікавить по ЗНМ І рівня? На якому етапі? Я працюю за методикою Тамари Новікової. Більше є тут: https://www.babyblog.ru/user/Lisenok-Belk/3135425
avatar
125
Доброго вечора, Люба!Дякую за корисний матеріал на сайті. Я працюю із дітьми із ЗПР, чи маєте матеріал для дітей із ЗНМ І рівня.
avatar
126
Доброго вечора! Я вам дуже вдячна за створення логопедичного сайту. Нехай вам Бог допомагає! Я перший раз вийшла на роботу  в дит садок. порадьте будь ласка якими матералами дидак. краще користуватись. і якщо можна , мені терміново потрібний перспективний план роботи на сташу і середню групу. Допоможіть будь ласка!!!!!!!!!!!!
avatar
127
Доброго дня.У кого є матеріали по корекціі складової структури слова, конспекти занять для дітей з ЗНМ I рівня?
avatar
128
Доброго дня Люба  будь ласка якщо у вас є заняття для дитини 3.5.років  з діагноз ЗПМР та розлад поведінки гіперактивний .Словниковий запас обмежений 10 слів ..лепет повних слів немає .Підкажіть з чого краще почати заняття.Дякую.
avatar
129
Дуже дякую. Хлопчик дійсно не прижимав бокові краї язичка до верх.корінних зубів.)
avatar
0
130
Можливо там щоковий сигматизм і повітря проходить крізь щоки. Бокові краї язика не піднімаються при вимові, тому чути "глухість".
avatar
131
Доброго дня. Допоможіть будь ласка порадою.При постановці звука С свист звучить дещо глухо.Кінчик язика тримає притиснутим до нижніх зубів,дує на язичок(завдання виконували з механічною допомогою),але свист получається не нормативний для звучання правильної вимови звука С.Можливо дитина якость не правильно дує на язичок? Нажимала зондом для звука С на язичок сильніше,слабше? Як можна досягти чистого звучання? Буду вдячна всим,хто відповість.
avatar
132
Доброго вечора усім  колегам. Допоможіть будь ласка, скиньте на почту річний перспективний план корекційно-відновлювальної роботи для  молодшої гр. ЗНМ І-ІІ р. та план індивідуальної роботи на дитину. 
nicka.nikonova@yandex.ru
БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА.
avatar
0
133
avatar
0
134
Презентацію перезавантажено! Користуйтеся!
avatar
135
Допоможіть, поверніть,  будьте ласкаві, презентацію "веселй язичок"
avatar
136
Вітаю. Дуже потрібен матеріал (статті, презентації) з використання мнемотехніки. Дякую
avatar
0
137
Усі заняття є на сайті.
avatar
0
138
На нашому сайті усі заняття толкові.
avatar
0
139
Вибачте, але ще таких планів ми не писали...По-перше, сигматизми бувають різні і  різних звуків. По-друге, будь-які сигматизми це є фонетичні порушення. Складаєте план  для дітей із ФПМ.
avatar
140
добрий день)
Мені потрібен тематичний річний план по сигматизмах)
avatar
141
Доброго дня Люба вітаю вас з професійним святом бажаю вам творчого натхнення карєрного росту всього самого найкращого хороших діток,ізвичайно ЗДОРОВЯ.
avatar
142
Доброго дня зі святом вас .Заняття мені потрібні  які маєте будь ласка вишліть .Дякую
avatar
143
добрий день.потрібне заняття для старшої групи....толкове і на будь яку тему
avatar
0
144
Дякую Вам за щирі слова! Семінари, лекції проводжу на обласному рівні при інституті післядипломної освіти. На більше - часу не вистачає! Завжди рада допомогти! Пишіть або дзвоніть у вихідні дні 0679684316.
avatar
145
Дуже гарно дякую за поради скористаюся обовязково ними .Скажіть будь ласка а ви не проводите семінари .Дуже приємно з вами спілкуватис. Обовязково напишу коли вивчимо ррр
avatar
0
146
І ще...зверніть увагу на дихання!!! Дихаємо діафрагмою. Деколи проводимо гру "сварка". Прошу дитину  посваритися на мене але вимовляти тільки звук "Д" звідкритим ротом. Чим голосніше і настирливіше дитина "свариться" тим більше напружує м'язи живота.
avatar
0
147
Я думаю, що Ви все робите добре! Просто ще потрібно часу. Адже у всіх дітей по-різному ставляться звуки. Тим більше що у дитини поліморфна дислалія. Я ще маю один "козир" : робимо вправу "грибок" і дуємо на "грибок". Тобто язик відриваємо звуком "С" або "Т". Але треба слідкувати щоб язик не відірвався швидше аніж ви вимовите звук. Рот при цьому має бути відкритий. Зафіксуйте положення рота і пробуйте дути на "грибочок". Тоді "тремтіння" появляється мимовільно і дитина вперше чує вібрацію свого язика. Закріплю "р" в цій вправі а потім поступово забираємо з рота "грибочок" і відтворюємо "р" самостійно.
avatar
148
працюю зі шпателем тоді звук виходить але на пару хвилин язик стає млявий закриває шпатель
і знову все починаємо с початку
avatar
0
149
А із шпателем чи інструментом получається?
avatar
150
Добрий вечір  виконує  артикуляційні вправи Коник, Чашка,Дятел . Моторчик не дуже .не може (пердіти) язиком важко
інші вправи робили виконує добре .Працювали над звуками С,Ш,Л.поставили но Р щось дуже важко йде Д
Підкажіть що робити дякую
avatar
151
Добрый день!Работаю в учебно-воспитательном комплексе.При школе создан коррекционный класс,где учатся детей с задержкой психического развития.Нужна программа для детей 4-го коррекционного класса.Заранее благодарна.
avatar
0
152
Напишіть де Ви працюєте. Все залежить в якій школі вчаться із яким діагнозом у вас діти.
avatar
153
Добрый день!Подскажите,пожалуйста,где найти план работы учителя-логопеда на логопункте с детьми четвертого корекционного класса?
avatar
0
154
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, як дитина виконує артикуляційні вправи? Можливо там потрібний масаж? Як довго Ви займаєтеся над постановкою звука Р ? Діагноз?
avatar
155
доброго дня Люба підкажіть будь ласка займаюся з дитиною 6 років займаємось вже досить давно не можу поставити р в дитини язик млявий слабкий  дякую
avatar
0
156
Логопед працює із дітьми, яким уже виповнилося 3 роки. Адже до трьох років формується мовлення.
avatar
157
Подiлiться,будь-ласка, напрацюваннями роботи з дитиною з ринолалiэю. Дитинi 2,5 р. пicля операцii
avatar
0
158
Шановні колеги логопеди! Діагноз "аутизм" ставить лікар!!! Ваше завдання обстежити мовлення аутика так як у будь-якої дитини із ЗНМ. І ваш логопедичний висновок повинен бути таким: "ЗНМ І рівня на фоні аутизму" - якщо у картці про здоров'я є цей діагноз. Отже, картки обстеження одинакові для усіх дітей!
avatar
159
Доброго дня. Мені потріна індивідуальна картка обстеження дитини з аутизмом.Чи взагалі є таке. Дякую
avatar
0
160
Напишіть коментарі під тими файлами, які не відкриваються. Я обов'язково перезавантажу їх!
avatar
161
Здравствуйте! у мене теєж не вийшло скачати пару ігр sad .Про колдобка ,і фразовий крнструктор...чшмусь 2 файли вийшло=і всі не відкриваються....пише чи помилка ,чи щось інше...
avatar
0
162
Вишлю вам  зразок ведення щоденника на пошту.
avatar
163
дякую, дуже цікаві матеріали. Я проходжу логопедичну практику, потрібно- заповнення  4 мовних карток, щоденник про проходження практики,
avatar
164
Доброго дня!
Мене цікавить книга Малярчук "Обстеження мовлення у дітей". Де її можна придбати аба можливо роздрукувати з інтернету?
avatar
165
Сайт справжня знахідка, спасибі за цікаві ідеї))) smile
avatar
0
166
Доброго вечора! Ніякого обмеження немає...але, можливо, що деякі файли мені потрібно перезавантажувати, так як строк їхнього збереження у файлообміннику витік. Вкажіть, які саме файли неможливо завантажити. Дякую!
1-49 50-98 99-116
avatar
ДІТИ - КВІТИ
ПОШУК ПО САЙТУ
Пошук за тегами
диференціація звуків конспект сайт фонематичні процеси ІКТ артикуляційна гімнастика Автоматизація звука Р автоматизація звука увага книги мислення антоніми продам вправи кольори мовлення логопедичне лото дисграфія відео-гра голосні звуки лексика словник фігури уява дрібна моторика заняття автоматизація звук логопедичний кабінет логопедична вікторина лото конспект уроку Звіт дихання Методичка дрібна моторика рук автоматизація звуків звук л ЗНМ читання презентація-гра Річний план роботи класифікація звуків мовленнєва картка звук ц алалія сенсорика алгоритм логопедичний зошит семінар логопедія книга інклюзивне навчання психогімнастика ігри звук ш звук з Малюнки зошит профілі зв'язне мовлення картинний матеріал чистомовки буклет ФФНМ ЗАЇКАННЯ дидактична гра План дизартрія дислалія індивідуальний план роботи фонематичний слух логоритміка відео скоромовки Пам'ять логіка зорове сприймання звук ч вікторина конспект заняття ринолалія Індивідуальні діагностика обстеження мовлення новікова пальчикова гімнастика презентація сценарій сонорні звуки свистячі звуки шиплячі звуки посібник іграшки звук р гра звук с звук ж диференціація батькам
Розкажи друзям про наш сайт...
ОГОЛОШЕННЯ
ВАКАНСІЇ
Спілкуємося
Дякуємо вам!
 • Любов/chulachka
 • надія кульчицька/настя
 • Юлия Кошалковська/Юлия_11_88
 • Ирина Демьянчук/Ирина
 • Рита Ступка/Марго
 • валентина павлюк/valia
 • Олеся/olesya
 • ольга/vadysan
 • /Julia_Potapenko
 • Ірина Поліщук/Marry
 • Алла Мозгова/АЛЛОЧКА
 • Снежана Григорьева/СнеГ
 • Наталя/Natalia
 • Ангелина евдакова/Angeli
 • Юлія Отришко/Juliya
 • Ирина/olshim
 • Инна/anirambe
 • Юлия Горда/yug
 • /Ler
 • Маряна/shmasya
 • Леся/КЛЯ
 • Наталья Федотова/logo
 • Валентина Галич/valentina
 • Наталия Съедина/Наті
 • Тетяна Милосердова/Скорпіон-Тетяна
 • Наталія Ткачишин/NaTka
 • Альонка/sko
 • юля козлова/про
 • Наталья Владимировна погоріла/nata
 • Катерина Міхєєнко/katjazzz
 • Інна/vbhjckfdf
 • Аліна Луценко/alina
 • Олена/Ленчик
 • Andriy Poshyvak/dusik
 • Олена Шадура/kostima
 • Альона Шадура/kostimka2616
 • леся Чаплінська/Lisa
 • Ксенія/Ксенія
 • Наталья/Муха
 • Ольга Минайлюк/Ольга
 • Юлія Демченко/jula2222
 • Марина Касінова/Маріне
 • /Iriska
 • Татьяна Кузнецова/nezabudka12345
 • Светлана Егорова/Светлана
 • Галина Воробець/бджілка
 • Людмила Назаренко/Ljuda
 • /Гармонія
 • Орися Коропатніцька/логопед
 • Лілія Гарбар/Лілька
 • /viki
 • Лілія Подлісецька/maks110410
 • /nadja
 • Олена Динь/Hellen
 • Іра Ферт/ІРУХА
 • Катерина Глинська/Яшма
 • Надежда Захарова/DANIN
 • Elena kuzmenko/anell
 • Валентина Дольська/Lapka
 • Кристина Кузьменко/Кристина19
 • Елена/bulitsh
 • galina/kanoe
 • Saint Nicholas Day 2012 Батючок/zxcvvbbn
 • Виктория Макогон/Виктория2920
 • Ольга Васильевна Меденец/medenets_o
 • Світлана Домнюк/Sveta4061
 • Алёна Хоптова/alena1891
 • ЛІЧИЛЬНИК
  Сьогодні зареєстровано користувачів: 2
  Вчора зареєстровано користувачів:
  Всього зареєстровано користувачів 11435
  ОДНОКЛАСНИКИ
  ФЕЙСБУК
  НАШІ ДРУЗІ
  НАШІ ДРУЗІ
  РЕКОМЕНДУЄМО САЙТ
  РЕКОМЕНДУЄМО САЙТ
  РЕКОМЕНДУЄМО САЙТ
  РЕКОМЕНДУЄМО САЙТ
  КАТАЛОГ САЙТІВ
  Каталог сайтів
  Copyright MyCorp © 2017
  Сайт створено у системі uCoz